Toonmoment

(ge)luid in de living

Speeldata

zondag 31 mei
14:00
De Living gratis
Timing
14 u. - 17 u.: de living is open
15u15.: Sefora Sam poëzielezing + concert

(Ge)luid in de living toonmoment

In 2027 bestaat Rataplan 30 jaar! Ter viering hiervan hebben wij de afgelopen maanden door het grote Rataplan-archief gekamd en foto’s, programmaboekjes en teksten verzameld.

Nog waardevoller misschien was de reeks (ge)luid in de living-zondagen die wij organiseerden. Daarbij openden wij de deuren van de living voor jullie, het publiek, om binnen te springen en grappige anekdotes of ontroerende verhalen over het huis te delen. Dit vormde de eerste fase van het (ge)luid in de living project. 

Geluidskunstenaar Alec De Bruyn nam terugkerende geluiden op die weerklinken door de gangen van het oude gildenhuis. Dichter en slam poetry performer Sefora Sam goot de verhalen en herninneringen van de bezoekers in een gedicht.

Wij sluiten deze eerste fase van het (ge)luid in de living-project af met een feestelijke namiddag vol muziek, woordkunst, knutselen en pannekoeken. Om 15u15 brengt Sefora Sam een voordracht van het gedicht, gevolgd door een concert. Verder kan je aansluiten bij een fotografieworkshop van Roxi Pop, plaatsnemen aan de knutseltafel of de Wijnegemstraat met kleurkrijt versieren. 

Kom langs, breng je buren mee en vier samen met ons een warme namiddag vol nieuwe herinneringen in en rond de living.

Dank aan de artiesten, buurtbewoners en vrijwilligers die meewerkten aan dit mooie project. En eeuwige dank aan de bezoekers van Rataplan, zonder jullie zijn wij een heel stil huis.

Fotos © Roxi Pop

Credits

suggesties

w/ ODD?, Esther Coorevits, Loeke Vanhoutteghem, Calya J & We, Lovebirds

Jamsessie

maandag 01 juni
20:00
Rataplan

(ge)luid in de living

30 jaar Rataplan

zondag 10 mei
14:00
De Living

in de living

Familiecafé

woensdag 06 mei
13:30
De Living