Team & vrijwilligers

Rataplanners

Rataplan zet in op een stimulerend personeelsbeleid met een open en horizontaal model, waarbij de ene medewerker met de andere verbonden is.

Algemene coördinatie
Femke Vanpoucke: femke@rataplanvzw.be

Zakelijke leiding
Freija Bosmans: freija@rataplanvzw.be

Productieleiding, vrijwilligers en scholen
Velma De Heel: velma@rataplanvzw.be

Community en jongeren
Kim Nzita Vangu: kim@rataplanvzw.be

Communicatie, publiekswerking, familie- en scholenprogrammatie
Dorien Pelckmans: dorien@rataplanvzw.be

Programmatie
programma@rataplanvzw.be

Techniek
Tom Reyniers: techniek@rataplanvzw.be

Onderhoud
Issaah Mohammed

Grafische Vormgeving
Charlotte Wouters: chaw chaw

Website
Hans verschooten: Buzz!

Vrijwilligers

Onze vrijwilligersploeg, dat zijn vele handen die het werk lichter maken voor- en achter de schermen. Je zag hen misschien al glunderen achter de bar, aan het onthaal, als kok!

Een diepe buiging voor: 
Anne Ceuppens –Anne Vercauteren - Barbara Claessens - Bieke Schiltz - Carl Van de Genachte - Conny Hiel - Denise Van den Avont - Els van Gansberghe - Erika Rosiers - Esther Dewitte - Geert Vandendriessche - Greet Goethals - Harry Vrielink - Heidi Vyncke - Hilde Vanderlinden - Ingrid Vierstraete - Ivo Janssens - Jan Baelus - Jan Devliegher - Jan Tielemans - Jan Van Son - Karina Warzee - Karina Van den Eynden - Koen Monté - Koen Van den Bossche - Kris Van Pelt - Laurence Van Dessel - Luc Vrints - Luk Bleuzé - Luk Verlackt - Lutgart Lambert - Majdi Alfatlawy - Margot Rinckhout - Marie Lembrechts - Michael Bracke - Mira De Gryze - Mirko Guiryenen - Orry Baude - Paul Schrijvers - Veerle Geerts - Vera Dewit - Ward Wilboorts - Yolande De Belder 

Rataplan is steeds op zoek naar nieuwe vrijwilligers! Achter de bar, als kok, aan het onthaal, als stagehand, als administratief wonder, als afficheur … 
Zin om achter de schermen mee te draaien in een kunstenhuis, mensen te ontmoeten en ondertussen de handen uit de mouwen te steken? Stuur onze vrijwilligerscoördinator Velma een mailtje via velma@rataplanvzw.be.

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering

Els Van Effelterre
Sam Vloemans
Gerardo Salinas
Mulanga Nkolo
Stijn Oosterlynck
Yannick Bochem
Caro Marnef
Atia Reta
Shamisa Debroey
Michaël De Cock

Schrijf je in op de nieuwsbrief!